Odhlučnění

Akustické desky WOLF PhoneStar® pro odhlučnění podlahy, stěn a stropu

Hluk jako nežádoucí součást životů mnoha z vás

Motivací pro odhlučnění bývá hluk. Hluk je jev obtěžující, nechtěný a nežádoucí. Zkrátka něco, čemu chceme říct jednou provždy NE. Odhlučnění je ozdravný způsob udělat si klidný a zdravý domov. Sousedy si nikdo nevybíráme. Prostě přijdou nastěhují se a chtějí bydlet. Stejně jako my. Každý má ovšem jiné návyky a zvyky, jak si představuje takové sousedské soužití.

Někomu vadí dupání, dalšímu hlasitá televize, ten se zase pozdě v noci rapuje a ta si zpívá ve sprše. Grilování na balkoně nejen že potrápí sousedy nelibými vůněmi, ale toho křiku, co při tom nadělají… Odhlučnění má tedy ozdravující proces. Více se po něm usmíváme, lépe spíme a snadno si po něm odpočineme.
Záleží však jen na jedné věci. Odhlučnit kvalitně.

Známe Váš problém a máme na něj řešení

Desky WOLF jsou s přírodních materiálů a zároveň mají v sobě nadlidskou sílu tlumit obtěžující hluk už při malých tloušťkách.

Odhlučněte místnost akustickými deskami Wolf PhoneStar®

Zvukově izolační desky Wolf PhoneStar® s patentovanou strukturou využívají principu těžké hmoty v sypké podobě. Těžká hmota – křemičitý písek, který zcela vyplňuje vnitřní prostor desky, je rozdělen do několika vrstev.

Systém akustických desek včetně příslušenství

Akustické desky WOLF PhoneStar® vám pomohou odhlučnit místnost při zachování minimální tloušťky konstrukce již od 4 cm. Nezmenšujte zbytečně prostor komplikovanými konstrukcemi při stejném výkonu.

Instalace odhlučnění deskovým systémem je rychlá

Instalaci základních konstrukcí by měl zvládnout každý šikovný kutil. Pokud např. budete odhlučňovat stěnu a využijete konstrukci s podkladovou dřevovláknitou deskou, nemusíte se ničeho bát. Nabízíme však i instalaci na klíč, je to jen na vás.

PRO KUTILY

Návod si můžete stáhnout vždy u odpovídající konstrukce na našem webu. Je to jednoduché…

Základní postup

INSTALACE NA KLÍČ

Nechcete instalovat akustické desky sami? Máme zkušené instalační firmy po celé ČR.

Průběh zakázky